MÖBLER / Bord / Matbord 9996773
nr 999 6773
Matbord
rokokostil, diameter: 119 cm, höjd: 77 cm, en ilägg
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:56:24
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr